TR EN FR RU DE
Karakartal Plastik Karakartal Plastik Karakartal Plastik Karakartal Plastik Karakartal Plastik Karakartal Plastik Karakartal Plastik Karakartal Plastik
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Hakkımızda:
 
Biz üretici bir firmayız 1997 de kurulan ve ilk kurulduğu yıllarda plastik ambalajlar üreten ve pazarlayan firmamız, toplam kalite anlayışı ile firmalara komple tedarik sunabilmek için ürün yelpazesine kağıt ambalajıda ekleyerek, istenilen miktarda ve zamanda üretim yapabilen ve firmalara yük getiren stoklama maliyetlerini minimuma indirgeyen üretim sistemini planlayan firmamız öncelikli kalite anlayışı ile kağıt ve plastik ambalajda paketlemeden önce kalite kontrollerini gerçekçelleştirebilen firmamız üretimini yurtdışınada pazarlamaktadır. Üretim ve tedarikte her zaman önde olabilmek için hazir ölçülerde ve desenlerde hediyelik marketing ürünleri firmalara özel logo baskılı ve baskısız hediyelik posetler ve kutu tasarımları yapmaktadır. Yenilikçi anlayışımız ile herzaman kaliteli hizmet vermek ve maliyetlerde kısa vadeli politikalardan kaçınarak müşteri memnunuyetini ilke edinmiştir. Üretim proseslerinde en son teknoloji sistemlerinden yararlanarak kağıt ve plastik ambalajda kaliteli üretimi hedeflemiştir. Uzun vadeli çalışma projelerimizde sizleri aramıza bekleriz.
 
Saygılarımla,
  
ÜRETİM PROSESLERİ:
 
GRAFİK : Baski öncesı hazırlıkta son teknoloji maç kullanan ve baskıdan önce alınan prova çıkışlarla baskıda yaşanacak sorunları minimuma indirerek kaliteli üretim yapmaktadir.
 
BASKI : 8 renk,6 renk,4 renk ve 2 renkli baskı makine parkı ile orjinal bilgisayar çıkışlari ile yapılan baskılarda orjinal proseslere göre üretim yapılmaktadır.
 
KESİM : Kalıplarda Autocad programı kulanarak öncesi alınan maketlerle lazer kalıplar üretilerek hatasız kesim yapmaktadır.Ayrıca taklit edilmesi zor olan yeni sistemi ile extra kağıtlara özel desenler vererek parlak-mat laminasyon yapıldıktan sonra altın yaldız-gümüş yaldız baskıları gofre- lokal parlaklık-kum desenlerle extaralarla firmamız tasarımlarına son dokunuşları gerçekleştirmektedir.
 
YAPIŞTIRMA : Yapıştırmada özellikle presleme sistemi kullanmaktadır. Karton posettte yarı otomatik yarı manuel makine ile istenilen kaliteye ulaşılmıştır.
Hizmetlerimiz
Copyright 2013 https://www.karakartalplastik.com ®, All rights reserved. Tüm hakları saklıdır, izinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz.Avcılar Bilgisayar
Web Tasarımı RSS