Karakartal Plastik Ambalaj, Kağıt Çanta, Bez Poşet İmalat ve Satış Hizmetleri.
Hastane Zarfı, kağıt hastane çantası, kağıt hastane zarfı, rontgen çantası,rontgen poşeti hastaneler emar ve tomografi labaratuarlarınada kullanılan bir zarf ve çanta çeşididir.

Bize Lazım olan firma,yetkili,telefon,e-mail ve adres bilgileriyle istediğiniz kağıt poşet hakkında aşağıda belirtilen hususları bize bildirmeniz işi hızlandıracaktır.ebat bilgisi en x boy,kağıt gramajı (130-160-200-250 gr gibi) kağıt cinsi kraft,lüxtriplex,bristol gibi,poşet baskısı kaç renk zemin baskımı sade yazımı? adet istenilen miktar 3000 adet  1000 adet  veya 10000 adet gibi laminasyon selofan parlak mat gibi,extra işlem varmı? kabartma yani gofre yaldız transfer yani varak parlatıcı veya matlaştırıcı lak varmı? termin zaman için ne kadar zamanımız var  pencere veya özel bölümü varsa belirtin cd koyma cebi varmı?elinizdeki resim grafik ve bilgileri bizimle paylaşın size fiyat termin ödeme teslimat konusunda bilgi verelim

ELİNİZDE HİÇBİR BİLGİ YOKSA BİLE ARKADAŞLARIMIZ SİZE YARDIMCI OLACAKTIR

Tel: 0212 612 72 73 Gsm 0533 471 05 75  Email:karakartalambalaj@gmail.com

model ve çeşitlerimizden bazı örnekler yukarıdaki bölümlerde mevcuttur.
Hastane Zarfı,rontgen çantası,rontgen poşeti ofset ve flexo sistem baskılarla üzerine uygulanan varak yaldız,gofre kabartma,lak parlaklık yada matlık vb. gibi işlemlerden sonra elgeçme açılarak zarf ve  çanta görünümüne sahip olur.